| M4RK a întrebat:

Baetilor! voi cum va faceti freza cand mergeti la scoala?

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Du te cat mai decent la scoala. fara freze fara "tzoale", daca nu o faci profesorul o sa se gandeasca, ca ai avut timp sa ti faci "freza" deci ti ai invatat si lectia happy
tunde te scurt. e si mai igienic

6 răspunsuri:
| M4RK explică:

Paula m nu eu ti-am dat sttupid uitate la profilul meu

Răspuns utilizator avertizat
| PauLa.M a răspuns:

Mersi pentru stupid draga, dar cand vei lua un 2 ca ti ai facut freza in loc sa inveti sa ma saluti.
Cand o sa ai nevoie de un servici peste vreo 10 ani, ca mai mult de 12 ani nu ai, sa ti faci si atunci freza, sa vedem cati bani castigi pe treaba asta.

| PauLa.M a răspuns:

Ok.
doar ca ma enervasem..scuza ma
in utlimul timp apar asa..la intamplare voturi de gen straight face

| vladutz00 a răspuns:

Mie nu-mi trebuie freza big grin! Am o freza din prima. Am vartej in fatabig grin si oricum am si coditza.

| adrian_7273 a răspuns:

Eu imi fac creasta sau tepi. si nu mi-a zis nici un porf nimica. e o chestie pentru ca eu fara creasta arat ca naiba

Fiecarui baiat i se potriveste o anumita frizuri in functie de forma fetei... si plus ca dupa un timp iti intra in reflex. gandeste la cineva pe care il sti de o viata ca este chel si deodata il vezi cu codite africane...