| anonim_4396 a întrebat:

Voi mergeti miercuri la scoala? Si daca da, credeti ca faceti orebig grin?

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Da, colegiul la care merg este destul de strict.

| RoxAnana a răspuns:

La mine la scoala si asa nu se prea fac orelaughing asa ca o sa ma duc dar ma duc sa staulaughing

| Awndre a răspuns:

Eu merg. Colegiul meu e destul de strict dar cu siguranta nu vom face toate orele. Eu merg pentru distractie, sigur se va gasi cate un prof sa nu vina / sa vina la jumatatea orei. Sigur vom rade de cineva/de ceva.

| Bibutzu a răspuns:

Buna@!love struck
Da.eu merg miercuri la scoala! Chiar daca poate nu facem ore ( asta depinde si de profi si cat de bine dispusi sunt in aceea zi). abia astept sa ma intalnesc cu colegi! Am un dor nebun de ei toti! Deci nu prea cred ca vom face ore. poate 2 ore maxim din 6 cate am in program! Restul orelar ori plecam acasa. ori ramanem sa facem "nebunii" prin scrolling on the floor

| Patricia a răspuns:

Da o sa merg, si cred ca o sa facem toate orelecrying
Ca noi luni si marti inainte de vacanta nu am facut si sigur o sa facemsad

| rrarres a răspuns:

Da si da facem orecrying. Fundita?big grin

| Pyssaa a răspuns:

Dap si normal
doar nu e prima zi de scoala laughing
cand vii din vacAnta de vara
laughing

| madda9588 a răspuns:

Nu merg la scoala ca nici macar profesorii nu se duc pana miercuri. Si s-ar putea sa se prelungeasca pana lunea viitoare:X
A...si...incearca sa pui intrebari la categoria potrivitawinking

| Nikk96 a răspuns:

Da, se merge, probabil profesorii mai buni, o vor lasa mai moale...
Dar ceilalti, care sunt mai duri sigur vor intra cu putere maxima in noul an! Asa a fost intodeaunastraight face

| yunkky a răspuns:

Da miercuri se merge la scoala si da se fac ore

| AmaneMisa a răspuns:

Eu merg, si da se fac ore pentru ca nu s-a incheiat semestrul si nici mediihappy