| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand trebuie sa mergeti la scoala?
eu plang ca nu vreau

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In ce clasa a doua esti?thinking
Daca esti mai mare te compatimescraised eyebrows
Toata viata o sa inveti intr-un fel sau altul si scoala te invata anumite lectii care se vor repeta la un moment dat in viata ta si daca n-o sa le gasesti rezolvarea o sa regreti timpul in care plangeai in loc sa inveti.Nu inveti pentru nimeni ci doar pentru tinehappy

| User a răspuns:

Eu imi tai venele pentru a avea motiv de a lipsi de la scoalasmug
Inteligent, nu?

| Xonia a răspuns:

Ma duc
Doar nu pot sa plang mereu ca nu vreau...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când eram în şcoală/liceu, plângeau profesorii când ajungeam eu la şcoală laughing
Ce vremuri dom'le...

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Nu trebuie sa plangi trebuie sa fii ambitios |ambitioasa sa te bucuri ca incepe o noua zii

| DeeDee28 a răspuns:

Eu nu ma duc la scoala ca si cum ar fi o pedeapsa...ma gandesc ca ma duc cu un scop : sa am un viitor mai bun

| camelia1812 a răspuns:

Cand merg la scoala ...imi iau ghiozdanul, ma intalnesc cu o colega si pornim spre sc:Xhappy

P. S. nu e o teroare sa mergi la scoalaoh go on e chiar super uneori :X

| iuliancico a răspuns:

Nashpa, asa o sa faci si cand o sa trebuiasca sa mergi la servici...happy

| sporadic a răspuns:

Asa faceam eu cand vroiau ai mei sa ma duca la gradi.intre timp s-a vindecat locul.azi plange diriga cand dau pe la scoala.cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fac cand merg la scl?
Imi bag mainile in buzunar si am plecatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...merg.

Cati ani ai?