| cioco1tweety a întrebat:

Baieti, ce fete preferati.slabute,inalte si cu forme nu foarte bine definite sau grasute, scunde si cu forme care depasesc 90-60-90(cele cu forme perfecte nu se iau in consideratietongue)?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Amandoua happy

| Silvia a răspuns:

Thoamne mersi ca nu sunt grasa laughing not worthy
P. s. Pot sa raspund si eu?batting eyelashes mie imi plac baietii nici grasuti nici prea slabi. buni :d

cami
| cami a răspuns:

Sincer, eu nu gasesc o fata care are 90-60-90 perfecta.Cred ca dupa fata pe care o iubesc isi formeaza un tipar.
Daca tipa este scunda "Mie-mi plac fetele scunde". Daca tipa este putin mai bondoaca "Mie-mi plac fetele mai grasute, pai ce, sa n-am pe cine pune mana? " fel de fel de comentarii.Eu cred ca in functie de "ea", baietii iti raspund la genul acesta de intrebari.
PS: Daca as fi fost baiat, nu m-ar fi deranjat daca era slaba sau plinuta. Important ar fi fost s-o plac asa.asa cum este ea happy

| ShaKuri a răspuns:

Nu merg pe principiul 9-6-9. daca fac trezeste acel instinct primar... e oklaughing...

| julliano a răspuns:

Doar alaltaieri am mai raspuns parca la intrebarea asta. SUPLEE

| stefytm a răspuns:

Sincer imi plac fetele mai inalte 1.75 - 1.80 m si nu chiar f slabe. oricum cel mai mult conteaza sa te intelegi bine cu ea si nu atata formele dc vrei o relatie buna si lunga.pentru fite doar sa te lauzi e chestia sa iei una cu forme :d

| alexboy a răspuns:

Slabute dar si dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe alea de sint de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabute, inalte, cu forme bine definite. E visul oricarui barbat sau baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cum arata la corp si mai ales la fata acun nu stiu cum intelegi u ca fiecare intelege ce vrea ciao pup:*:*:*tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handbaliste...salivez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna cand ma uit la o fata ii studiez ochii/apoi trupu/imi place sa fie slabuta/inocenta..paru intins frumos:X si sa aiba un stil de imbracaminte cat mai simplu care sa ii exprime personalitatea