| Sandra2571 a întrebat:

scuze pentru categorie dar am o intrebare pentru baieti: ce fel de fete va plac? de ex:mai grasute sau mai slabute,mai inalte sau mai scunde, cu parul mai lung sau mai scurt? vam dat niste exemple eu vreau sa mi le descrieti ca sa stiu si eu, FUNDA pentru cele mai multe descrieri si insusiri!

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand clopotelul suna, nu mai e valabil nimic.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Felul cum gandeste ma intereseaza mai mult decat aspectul fizic.
Daca are ceea ce ma intereseaza pe mine, corpul conteaza mai putin.
Totusi laughing n-as vrea sa fie grasa, in rest n-are importanta.winking

| Hevnoraak a răspuns:

Dacă are acel ceva nu prea ma interesează ce și cum.

| Anonim0100 a răspuns:

Pai ar fi asa:nici pre-a grasa nici pre-a slaba potrivita,de preferat mai inalta ca na, cu parul lung acum depinde cum o avantajeaza. ochii verzi, blonda, sau bruneta, ingrijita si sa aiba simtul umorului cam asta e. sper ca te am ajutat!

| SongokuJR a răspuns:

Nici grasa dar nici scheletele ambulant; sa aiba 1, 60-70m sa fie bruneta cu ochi verzi, sau blonda ochi albastriibig grin, sa aiba simtul umorului, sa fie isteata, sa nu fie vagaboanta, si sa nu fie o PITIbig grin Cam asa e fata perfecta in viziunea mealaughing

| Sandra2571 explică (pentru SongokuJR):

Asa sunt eu numai ca sunt bruneta cu ochii caprui tongue

| SongokuJR a răspuns (pentru Sandra2571):

Daca zici si cati ani ai poate punem de-o conversatie privatabig grinsmug

| Criss003 a răspuns (pentru SongokuJR):

Mi se potriveste descrierea si sunt blonda cu ochii verzi-albastri(cameleon) big grin tongue

| SongokuJR a răspuns (pentru Criss003):

blushing tongue

| SongokuJR a răspuns (pentru Criss003):

Da' acu' zi si mie ca m-ai facut curios cati ani ai?big grinlaughing

| Criss003 a răspuns (pentru SongokuJR):

15tongue

| SongokuJR a răspuns (pentru Criss003):

Multi ani inaintekiss

| Criss003 a răspuns (pentru SongokuJR):

Multumesc la fel

| ZOUKYE a răspuns:

Mie imi plac fetele medii de inaltime, cu parul gen emo, ochii albastri dar si caprui.imi plac si machiate si nemachiate, imbracamintea dupaplacul ei.
Insusirile morale:sa fie buna, sa fie super, sa fie de gasca, sa fie miloasa dar in acelasi timp puternice,\! Cam atawinking
Funda?