| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Baieti, ia ziceti, de ce va plac lesbiencele?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Da! pentru ca au o gramada de fantezii cu lezbiene laughing

11 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mai bine le numeai lesbiene(ca la asta te refereai)...si raspunsul este DA. Dar filmele...nu arata si realitatea de cele mai multe ori.Asa ca unii raman doar cu placutul si cu vazutul...laughinglaughing

| andreutz a răspuns:

Cred ca era indicat ca la intrebarea asta sa raspunda doar baietii... happy

April
| April a răspuns:

POATE MA INSEL EU, INSA UNDEVA SCRIE CA ESTI IN CLASA A SAPTEA.Mama ta stie ce intrebari pui tu aici? Ei, hai, daca esti asa curajos cheam-o sa citeasca si ea ce ne intrebi pe noi!

| mariusres a răspuns:

Da, cand isi fac laba poate.ca si girlfriend nu prea ne plac, deoarece se maresc sansele de a-si gasi alt partener.
oamenii sunt naivi si habar nu au ce inseamna a fi gay sau bisexual.au impresia ca e ceva de moft, trecator, o alegere intamplatoare. nimic mai fals.

| LittleZyzy a răspuns:

Pai.cam toti baietii viseaza sa o faca cu doua fete de-odata.Si bineinteles acele fete ar trebui sa fie bisexuale.Cred ca din cauza asta ai auzit tu ca baietilor le plac acele fete. Dar sa nu crezi ca ca ar vrea o relatie serioasa si stabila cu astfel de fete.

| Simon a răspuns:

Adolescentii vor si ei ce vad in filme......cu toate ca e interesanta ideea, sunt de parere ca raspunsul este NU! Ce intrebari ai tongue

| georgesur a răspuns:

Nu, nu este adevarat!
Dar din cele mai vechi timpuri, un oarecare procent(variabil in timp)dintre oameni a prezentat deviatii sexuale.In plus, de la pubertate. si toata adolescenta,
tinerii sunt intr-un proces de descoperire si "fixare" a identitatii lor sexuale, proces ce depinde de f multi factori
(hormonali, sociali, educationali, etc). In ultimii 20 de ani, patrunderea pornografiei si accesarea ei chiar de catre
copii si adolescenti face ca prin aceasta perioada (oricum tulbure si involburata) sa treaca dezorientati.
Educatia sexuala, cea care ar trebui sa-i ajute, nu tine pasul cu "falsa pudoare" a societatii(vezi scoala) si cu impactul vizual(vezi media)... iar acesti tineri sunt "bombardati" fara a fi ajutati de nimeni in orientarea lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, fetita asta are 14 ani si ne intreaba pe noi de ce ne plac lesbienele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca stiu ca ajunga la orgasm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta! :d