| amour a întrebat:

La toti baieti le plac sexul oral?

prietenului meu nu,zice ca e o chiestie de curve.

ce ziceti?

8 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

In primul rand se face acordul si se vorbeste corect: "tuturor baietilor le place sexul oral?" "chestie"
Sexul oral e doar o alta metoda de a da si oferi placere, este ceva ok pentru multi baieti. Unii insa asociaza chestia asta cu ceva murdar pentru ca au auzit ei nu stiu unde ca fac curvele asa. Eu spun ca diferenta e ca o curva o face tuturor, pe bani, iar tu vrei sa-i faci doar lui, pe placere. Spune-i ca este ceva perfect natural si incearca sa-l convingi sa te lase o data, poate ca o sa-i schimbi parerea.

| MonterDoc a răspuns:

.ideea e ca. sexul oral e un gest de thinking supunere al fetei. de multe ori asta nu o excita de loc. este doar pentru el.
probabil ca prietenul tau nu isi doreste sa te aiba ca pe un aparat de bagat plalaughing ci ca pe o iubita in adv sens al cuvantului :p.
cel putin asa gandesc eu thinking thinking

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Este o chestie dezonoranta pentru femeie si scarboasa dealtfel. Dragostea adevarata nu inseamna ce se vede pe siteurile cu filme interzise minorilor.Voi copii nici nu stiti ce insamna dragostea adevarata numai la sex va ganditi.Imi pare rausad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe studii arata ca e mai "sanatos" sa saruti o persoana in zona intima decat pe mana (mana fiind cea mai murdara parte a corpului). Daca prietenul tau catalogheaza oamenii in asemenea hal e clar ca ori e copil ori e un adult cu minte de copil.
Spune-mi te rog ca tu nu esti de acord cu el( ca altfel e valabil si pentru tine ce am zis mai sus). Pe langa multe altele ne diferentiem de animale prin faptul ca facem din subiectul "sex" un scandal cat casa poporului, cand de fapt este ceva normal. Senzatia e ok, ca dai, sa primesti, sunteti doi, va simtit bine si asta ar trebui sa fie tot ce conteaza. ( nu copilarii de genul "daca faci aia esti c**, daca faci aia esti gay, daca faci aia esti. Toti catalogheaza fara sa se uite in oglinda).

| CiprianTPU a răspuns:

Uite cum sta treaba : Daca nu ai mai facut niciodata sex oral, e ok. Dar problema se pune in cazul in care ai mai avut realtii si ai facut sex oral cu toti ceilalti. Mie unu nu mi-ar conveni sa sarut o gura care a supt **** altora. Acum vorba venind, nici nu ai de unde sa stii ce a facut fosta partenera in trecut, dar o poti verifica destul de usor, daca esti un pic mai smecher. Te sfatuiesc sa nu faci sex oral, e un motiv in plus la despartire ca fostul partener sa isi bata joc de tine. Dupa ce te desparti de el, va da "veste`n tara", vezi frate i-am dat lu asta la cioc de m-am saturat si prostul ala care e cu ea acum o pupa de nu mai poate laughing

| Carmen09 a răspuns:

Nu este o chestie de curve.Sunt femei casatorite care o fac, sunt foarte multe persoane dar nu te astepta sa iti recunoasca.Intr`o relatie daca simti ca esti pregatita o faci.Nu este nimic neobisnuit...depinde de conceptiile care le ai.Vine de la sine daca tii la peroana respectiva si ai incredere in ea. Marea majoritatea spun ca doar curvele fac asta insa nu e adevarat.Si pun pariu ca prietenul tau ar fi incantat de asa ceva. Poate a zis asta pentru ca te-a auzit pe tine ca nu esti de acordhappy

| amour explică (pentru Carmen09):

Hmm.posibil ca la inceputul rrelatiei sa fi zis ceva de genul. eram mai mica, acum mi-am schimbat parerea happy

| amour explică:

HA HA HA HA HA!
Este primul meu prieten, si nu am facut asta la nimeni!winking
sunt cu el de 1 an!