| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Brasov sau Cluj-Napoca?
Ceva fin sau Almete?
Nuttela sau Finetti?
La oras sau la tara?
De ce?

Răspuns Câştigător
| pisyoana a răspuns:

Bv- e tara mea :rolling on the floor-almete-pentru ca imi place e bun -Nutella-findca am facut clatite cu tine rolling on the floor-La oras-findca la tara is boschetarirolling on the floor

10 răspunsuri:
| LiaYapp a răspuns:

Brasovul pentru ca e superb orasul, e la munte si e plin de bunaciunihappy♥♥♥♥, almete pentru ca e bun, finetti pentru ca il stiu de cand eram mica si il ador, la oras pentru ca ai ce face, poti merge in parc la cinema, oriunde...happy

| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Niciunul
2.Almette
3.Niciuna
4.Ambele
Expicaţii
1.Prefer Sibiul.
2.Pentru că asta mănânc de mică.
3.Nu mă omor după cicolată.
4. Iubesc aerul curat şi liniştea de la ţară, dar şi agitaţia de la oraş.
Sayonara!

Răspuns utilizator avertizat
| xAbb a răspuns:

1.niciuna.
2. Almette
3.Finetti
4.Oras.

Pentru ca asa prefer eu.

| wforweirdo a răspuns:

Cluj, am fost de mai multe ori şi mă descurc mai bine
Defineşte "ceva fin"
Chiar nu îmi pasă, tot acolo e, Nutella
La oraş, ai mai multe de făcut, totuşi, uneori e mai bine la ţară.
Acum vine întrebarea mea: care a fost rostul acestei întrebări inutile?

| SaveTheNature a răspuns:

1Brasov.Am fost in ambele.In Cluj sunt cam multi tigani.de acolo vine Boc, si primaru ala coruptbig grin. Brasovul, e si mai frumos.Clujul e mai bun pentru ca sunt multi studenti, ai cu cine, ai cu cine.
2Almetebig grin
3Finetti-e de 100 de ori mai bun decat NUTELLA
4La tara(cand e criza) La oras cand nu e crizabig grin

| marina11 a răspuns:

Brasov clar :X
almete
nuttela
la oras CLAR
Pt ca.asa vreau eu :*

| koaly99 a răspuns:

Prefer brasov am fost acolo si imi place,almete cu siguranta,finetti, la tara este multa distractie si mai ieftin si mai ecologic, organic.in concluzie sunt o persoana usor de multumit

| Matei01 a răspuns:

Eu prefer Brasov, Prefer Almete. Prefer Finetti. Prefer la oras.