| Joanne a întrebat:

Bun! As vrea sa stiu cum sa imi fac blogul mai popular. happy Si... cateva sfaturi pentru a schimba design-ul blogului de pe Wordpress astfel incat sa arate mai bine. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wonderland a răspuns:

Incearca sa lasi link pe niste site-uri mai populare (gen hi5, facebook, cancan, protv.ro, libertatea sau pe bloguri populare). dar la design la wordpress nu stiu, eu sunt pe Bloggerwinking

1 răspuns:
| Aly_1795 a răspuns:

Da, incearca sa pui pe aproape toate site-uri-le populare si mai putin populare, cred eu. Despre desing nu stiu sad.