| NoNaamexD a întrebat:

Bun,deci imi dati niste sfaturi cum sa strang mai multe likeuri la pagina mea de facebook? Ma chinui de ceva vreme incoace si nimic n-are efect... XD

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ti-as da un sfat sa-ti bagi mintile in cap si sa lasi prostile! Voi chiar nu va dati seama cat de puerili si iamturi pareti cand va milogiti dupa like-uri?! Omu intra pe pagina ta, daca ii place da like daca nu, asta e.Hai totus sa-ti vand un pont, promitele copiiilor o funda la schimb pentru un like, vei primi sigurhappy

| Lady a răspuns:

Bună! >:D<
Vă invităm pe pagina noastră! Sperăm din suflet să vă placă şi să ne ajutaţi să creştem.Nu uita:You Only Love Once!
Contact: yolopage@yahoo.com
Publicitatea va fi reciproca :)
http://www.facebook.com/yolopagee

| Anonim693 a răspuns:

Vezi aici. Faci like-uri câte vrei. www.crescpagini.com

| ZEYN a răspuns:

Pune poze dinalea gen ce preferi ciocolata alba sau neagra si sub ciocolata alba pui LIKE si sub ciocolata neagra pui share... si normal ca majoritatea prefera ciocolata neagra de aici iti vine share asa intra si alti si tot dau, trebuie sa iti mearga mintea in orice nu in cacaturi din astea... vezi cum faci mai bine faci altceva chestiile cu facebook sunt trecatoare si o mare pierdere de timp. SUCCES

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| facbanipenet a răspuns:

Ca sa nu va chinuiti sa alergati dupa like-uri incercati varianta mea si o sa aveti 300 de like-uri pe zi GRATIS.
Arunca o privire :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html

| alexutzzamarya a răspuns:

Poti sa rogi alte pagini sa iti faca publicitate si sa iti dea likeuri...dar ai grija ca trebuie sa le faci si tu publicitate si sa le dai like-uri, ca altfel pot sa-ti inchida pagina happy

| omikasperantza123 a răspuns:

Am si eu o pagina :) https://www.facebook.com/......6061193272
O am de aproape 2 luni.
Am facut like-urile astea facand publicitate in fiecare zi.
Am postat multe poze, concursuri, jocuri...
Mi-am acordat mult timp paginii (am pus suflet)

| Alba_Gigante_Gbg_1981 a răspuns:

Cel mai important e sa nu umbli dupa likeuri false, e foarte important sa fie reale. La siteul de stiri : www.stiri100.ro - am strans 1500 de likeuri in doua saptamani. Nu am facut altceva decat sa pun stiri nationale independente politic.