| Crestin1 a întrebat:

Buna as vrea sa creez o pagina pe facebook, cum pot avea likeuri commuri multe. Dati-mi niste sfaturi
Funda

4 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai, cel mai simplu mod este de a folosi "Like me like you", este un site, care se bazeaza pe credite sau ceva de genul...tu dai like la o pagina, primesti 10 credite, cel care da like la pagina ta va primi 10 credite s.a.m.d.

Sau ai putea sa faci publicitate reciproca happy
Sa inviti prieteni sa aprecieze...si sa fii destul de original in creerea lui.

| Wukii a răspuns:

Grupuri de publicitate...

| LiimeXdx a răspuns:

Heii. Sunt grupuri special facute pentru publicitate. Tu trebuie doar sa dai back la alte pagini/postari.
Poti folosi diferite generatoare, dar in majoritatea cazurilor, like-urile se "sterg" singure.
Sau, fa publicitate cu alte pagini, ofera o pagina in schimb la 200 de likes aduse la pagina respectiva. (acum depinde cat de mare e pagina pe care o oferi pe likes).
Sper ca te-am ajutat. Poti sa imi oferi funda daca consideri ca raspunsul meu este folositor. :**

| OtakuShoujo a răspuns:

Generatoare, publicitate pe grupuri special facute, prieteni.