| veronika21 a întrebat:

Cum sa strang likeuri la o pagina de-a mea pe facebook?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Spunele prietenilor tai de pe facebook sa dea like, fa schimb de like cu paginile (tu le dai like si sa iti dea si ele)daca esti admina principala mai cauta admine sau pune adminele care le ai sa aduca likeuri ca daca nu le dai afara. Sper ca te-am ajutat, funda?

4 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Invita-ti prietenii si roaga alta pagini sa iti faca publicitate.

| τττ a răspuns:

Bună.
Sunt grupuri cu schimb de like-uri. Postezi link-ul și o să primești like-uri, iar tu trebuie să le dai și celorlalți! Nu e frumos să cerșești, dar mă rog... fă-te cunoscut/ă, lumea va afla de tine și îți va da like dacă vei fi pe placul tuturor!
Pa.

Răspuns utilizator avertizat