| Didi908 a întrebat:

Bun TPU! :* Am o problema cu mess-ul big grin. Cand scriu id-ul si parola si dau sa ma loghez nu imi merge si imi zice ca am o problema cu internetul, dar nu e asa imi merge foarte bine. L-am dezinstalat apoi l-am instalat din nou si tot nu merge ce as putea face? sad Funda

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Sincronizeaza-ti ora si data calculatorului.

4 răspunsuri:
| Anonimaa77 a răspuns:

Poate ti s-o dezactivat contul :/

| XXXray a răspuns:

Pai uite parerea mea:
E posibil ca messul tau sa nu gaseasca un fisier.
E posibil sa fi aparut o noua versiune, iar cea care o ai tu sa nu mai fie valabila.
E posibil sa nu iti mai mearga contul.
Alta varianta nu prea mai stiu

| Iancu_Marius_1996 a răspuns:

Poate ai uitat parola sau tia scimbato cineva?

| Dominteanu_Ramona-Mădălina_1994 a răspuns:

Am avut și eu problema asta (și nu numai eu din câte am auzit). Eu una am renunțat la YM. A ajuns să fie unul dintre cele mai slabe programe de socializare. Eventual, încearcă să intri pe ymail, știu că ăsta trebuie să-ți funcționeze. PS: Incearcă Skype sau Facebook (eu sunt mulțumită de ele)