| Anna_7622 a întrebat:

Bunä TPU! Deci mi-am fäcut cont pe TPU si dupa un timp când pun o întrebare sau cänd vreau sä räspund la vreo întrebare îmi arata " te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" si pe adresa de e'mail nu am e'mail de confirmare si am retrimis de mai multe ori. Plese ajutati'mä! Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| BlueBird a răspuns:

Cand tiai facut cont ai dat e'mailul straight face stii.e id + yahoo.com straight face si trebuie sa te loghezi ca sa raspunzi la intrebari oh go on

Întrebări recente