| ăăă_6086 a întrebat:

Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

Dece apare asa. cand vreau sa raspund?batting eyelashes
funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU. In ziua cand te-ai inregistrat ai primit, in contul tau de e-mail indicat la inregistrare, un mesaj de la TPU prin care iti cerea sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat din mesaj. Daca n-ai facut asta cauta mesajul in contul de e-mail(s-ar putea sa fi ajuns si in Spam), deschide-l si da clic in locul indicat si cred ca problemele tale o sa dispara. Pentru a afla mai multe despre TPU poti citi raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!