| Maliwiskey a întrebat:

Organizam o petrecere de halloween la scoala si as vrea ceva idei despre:
-Decoratiuni
-Costumatie
-Mancare
-Invitatii
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AnneAna a răspuns:

Poti pune intr-un bol transparent si mareee multa Cola iar invitatii isi pun singuri in pahare cu polonicu' hehe big grin

decoratiuni: poti pune panze de paianjen artificiale pe pereti (mai sunt niste jucariii spider-man cu chestii djin astea. poti face niste oase din... ceva laughing si sa le pui gramada sau pe joshappy. poti pune aracet pe pereti si apoi sa arunci c pene si o sa se prinda de aracet big grin sau puteti sa va bagati mainile in vopsea rosie si sa lasati urme rosii ca de sange pe pereti... sa aruncati cu ketchup pe perete (asta ar fi amuzant hehe)

pentru invitatii... poti sa pui blanita big grin sau... iti mai vin tie idei big grin