| Ӄαϩϩὶε a întrebat:

Bună :3! Aș avea nevoie de puțin ajutor din partea voastră, dacă se poate. Eu și prietenul meu vrem sa mergem mâine, de ziua mea, la Păltiniș. Problema e că nu prea știm cum să ne îmbrăcăm. A fost cineva la Păltiniș în ultimele zile să ne poată spune dacă mai e încă zăpadă sau dacă mai e gheață? Mulțumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te imbraci normal cand te duci acolo si sa-ti iei haine groase de schimb in bagaje, si cand e frig te schimbi cu cele groase sau daca e cald ramai cu alea mai subtiri.

Funda?

1 răspuns:
| aXandra a răspuns:

Îți dai seama că e frig și bănuiesc că mai e încă zăpadă. Deci: haine groase.