| DanielutzaJD a întrebat:

Buna TPU :*...as vrea si eu sa stiu daca a aparut revista popcorn pe ianuarie si ce postere si articole are, si daca au mai dat ca anul trecut calendar... mie nu imi merge site-ul www.popcorn.ro, voua va merge?
funda

Răspuns Câştigător
| iccabelldia a răspuns:

De fapt nu mai apare revista scrie aici http://www.facebook.com/RevistaPopcornRomania pacat.

1 răspuns:
| iccabelldia a răspuns:

Buna. nu a aparut rtevista si eu am intrebat de pe 1 daca a aparut si nu nici situl nu mai merge. ori nu mai face reviste si a inchis si situl ori apare mai incolo cu niste surprizetongue funda? pls?