| Tabriz2003 a întrebat:

Buna,a inceput vacanta, imi puteți spune cum sa imi petrec timpul liber? Mama vrea sa ma vadă făcând alceva decât sa ma joc pe telefon.…

Răspuns Câştigător
| JustD3x a răspuns:

Du-te ia o minge si iesi pe afara sau ia bicicleta si du-te si la fa drumetii sau mai bine ia telefonul incarcat si gaseste un loc cu net gratis si stai nene acolo

2 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

laughing Stai pe afara, joaca-te cu prietenii sau in casa poti desena sau daca vrei citeste.

| 16Gabriela a răspuns:

Iesi afara cu prietenii, mergi in drumetii, la ape, la iarba verde happy, nu sta in casa.