| Tegzes_Eugenia_1955 a întrebat:

Imi puteti spune niste activitati pe care sa le fac in timpul liber deafara sa stau pe telefon?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Poti merge la plimbare cu bicicleta, puteti merge sa innotati, ati putea face sa va instalati corturile in curte si sa faceti un foc de tabara, va puteti bate cu apa daca zapada nu avem, ai putea impreuna cu prietenii sa jucati footbal, sa mergeti la film.

| Mihaelablabla a răspuns:

Puzzle-uri, sa citesti, sa cauti tot felul de antrenamente pe Youtube pe care le poti face acasa, sa vizionezi filme, seriale, sa te interesezi de subiecte noi, ce s-a mai descoperit, ba chiar sa incerci lucruri noi: azi gatesti x, maine faci y, etc. Cel putin eu asta cam asta fac si ma face fericita, pe telefon stau 3 ore maxim in fiecare zi pentru a vorbi cu prietenii. In rest stau pe skype si fac lucrurile enumerate mai sus.

| Luluxxx a răspuns:

Ai putea sa cauți pockemoni...