| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

acum am intrat in clasa a 6 si vine profa de fizica si ne spune ca ora vitoare dam test! Din ce dam? Ca noi n-am facut fizica

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din minimul pe care l-a predat!
Pa, pa.

| Kazumy a răspuns:

Intra pe edu.ro teste initiale si dai la ciclu gimnazial si alege clasa a 6a si dai pe materia Fizica si iti apare un model de test (noua ne-a dat exact testul care era ca model)

| TrottiForYouOfSurprise explică:

(problema este ca noi nu am facut ore de fizica ca profa a fost bolnava)

| Walker a răspuns:

Buna.
te rog sa ma adaugi pe mess ca sa iti arat testul impus de minister pentru clasa a VI-a la disciplina fizica
id :catalinmoise18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ati facut in zilele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa dati din ceva simplu, gen:
Cand se atrag 2 magneti?
a. cand au poli diferiti b. cand au poli de acelasi fel.
Crede-ma! Cauta pe site-ul educatiei si gasesti modelele de lucrari.

| Yummi a răspuns:

Si ew sunt in aceeasi situatie.straight face

| Memories a răspuns:

Din viata de zi cu zi (cunostinte generale)

| DuLciI a răspuns:

A cuma depinde daca zici ca nai facut fizic'a poate ca dati din cultura voastra generala adica'a din ce stiti voi din viatzza de zii cu zii ( Nu! cred ca o sa va dea ceva greu mai ales ca nu ati facut deloc fizic'a)Fara grija ca o sa fie usortonguetonguefunnda t rooghappyhappy

| Floresweety a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a sasea si veti da din transformari din unitatile de masura!

Întrebări recente