| Bistalex a întrebat:

Deci problema e următoarea: Ne-o anunțat profa de fizică că ne dă test (sunt a vii-a), iar cu o două zile înainte să-l dăm, o altă clasă a făcut poză la test, iar profesoara ne-a pedepsit clasa noastră, care nu a făcut nimic, dându-ne un test de 3 ori mai greu. Iar când a venit timpul să predăm lucrările, nimeni din clasă nu a reușit să termine testul, am fost surprins că nici cea mai bună fată din clasă nu reușise să îl termine. În plus au fost niște lucruri care nu ne-au fost predate. Și așa ne strică profa medile la toți.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Perfect normal în ce a făcut profa. Testele trebuie să fie diferite de la clasă la alta, anormal era să fie același și unele clase să știe subiectele.
Dacă nu învățați normal că vi se strică media, cum crezi că se păstrează o medie mare?

| Bistalex explică (pentru J0B0MAT):

Nu mai contează, m-am stresat degeaba, am luat 9