| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Buna!
Acum cateva zile mi-am cumparat si eu noul iPad,dar am o mica problema:
As vrea sa descarc jocuri,reviste, etc. dar cand dau instalare, ma loghez in cont, iar apoi imi spune ca nu sunt membru al grupului de administratori!
CE este acest grup si cum intru in el? Sau cum pot descarca jocuri fara sa imi mai apara acest mesaj?
PS: Atunci cand apare mesajul nu se mai descarca nici jocul!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poi, intri in Appstore, te loghezi in cont, si downloadezi, daca face la fel, dai o resetare de fabricawinking
PS: eu n-am dispozitive cu iOS, am cu Android, si acolo cand am o problema la un produs nou, dau o formatare de fabrica (o singura data am avut o problema cu logarea in cont pe un HTC doar ca dupa formatare si-a revenit, poate ai si tu o problema asemanatoare...