| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Acum ceva timp am visat ca eram in mijlocul drumului si strangeam unul din catelusii mei in brate si plangeam deoarece trebuia sa ii dau. Apoi apare si baiatul pe care il plac cu alt catelus in mana si vine la mine, iar eu atunci il smulg din maini (pe catelus), ii dau drumul celuilalt si il iau pe acesta.
Peste cateva zile, parintii mei au dau catelusiibroken heart.
Acum cateva zile am visat ca unul din catelusi(cel pe care il strangeam prima data in brate in visul anterior) s-a intors acasa si era bine.

Va rog mult sa imi spuneti ce inseamna aceste vise.

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Poate esti foarte legata de catelusii aia si,,, nu stiu,,, sunt niste pure intamplari din cauza ca tie dor de iei,,, sau,,,, esti paranormala laughing (glumesc) big grin

nu stiu daca te-am ajutat dar,,, funda? plizzz

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu crede in vise Visul este numai amagire si ganduri negre