| Karmesytta a întrebat:

Am visat ca eram la scoala si faceam geografie cu profesorul meu din generala care era foarte dur si ma prinsese ca am deschis caietul si a vrut sa-mi dea 2 si inainte sa mi-l treaca am inceput sa plang si sa ma rog de el sa nu mi`l treaca ma pusese in genunchi in fata lui si il strangeam de mana plangeam si il rugam sa nu-mi treaca 2, ma rugasem mult si pana la urma nu mi-a trecut 2 mi-a dat 8.40.Ce inseamna visul?

1 răspuns:
| k330sk3a a răspuns:

Dupa parerea mea, cred ca a fost asa de dur cu tine incat ai cosmaruri cu el!