| Ana_Roox_1997 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am cumpărat o pereche de pantaloni Negru cu alb.Iar culoarea negră a ieşit pe alb. Ce pot face? Merge cu clor? Habar nu am dar, mie pentru la şcoala îmi trebuiesc pantaloni negrii..Cum scot negrul dupa alb că zicci că e un roz decolorat laughing) ok dau funda daca merge.

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Incearca cu Vanish, cu clor..vezi si tu poate merge. Daca pata nu este asa de mare, cred ca va merge cu Vanish merita sa incerci.

0 răspunsuri:
Întrebări recente