| ellamykella a întrebat:

Buna all! Astazi cand am intrat pe facebook, de fapt nu am intrat am incercat sa intru mi-a scris " Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later." nu stiu de ce...asa va apare si voua? crying help me pleaseeeeeeeee funda si vott big grin

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea să fie virus, au paţit-o şi alţii. Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi virusul din Carantină. Succes şi numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

...este o eroare de la ei!
*daca stii engleza iti dai seama...*
se mai intampla... facebook este un site mare, nu poate sa mearga perfect chiar tot timpul!

| Zapa12 a răspuns:

Da,fbu are probleme tehnice, dar daca astepti 2-3 minute si dai un refresh ai sa vezi ca o sa mearga.Numai bine!

| ellamykella explică:

Pai tot asa scrie de 2 zile crying ...de cand a vb fratele meu cu o persoana si i`a trmis un link in care scria ca e el rolul principal... ceva de genul unei farse si credem ca a fost un virus de aia nu merge sad