| BlackR0se a întrebat:

Hey TPU.Am si eu un telefon Samsung S5230 =D. Problema este ca nu merge sa trimit fisiere [muzica, imagini etc]altor telefoane, prin bluetooth. Zice ceva de genul "Imposibil! Stergeti dispozitivul asociat." si nu am ce sa il sterg, pentru ca nu este stocat acolo straight face.
Ce as putea sa fac? Fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| IonutPutinica a răspuns:

Buna am acelasi telefon nu iti merge deoarece ai trimis pre multe multe chesti prin blutooth, adica ai prea multe persoane in telefon la blutoth cand intri in blutoth iti apare ca un radar si niste persoane pe langa apasa pe una dintre persoane si stergele pe cele care nu-ti mai trebuie si o sa poti sa trimisi Kiss de la Ionut 13 ani

| BlackR0se explică (pentru IonutPutinica):

Multumesc mult! Acum merge.He he laughing
:*

1 răspuns: