| Aniii a întrebat:

Am 12 ani...Eu si cu o prietena de`a mea (de`aceeiasi varsta cu mine) ne-am gandit sa facem un filmulet, dar nu avem idei. Cele mai bune idei vor primi fundita:X Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lorena_6574 a răspuns:

Salut!
O sa-ti zic eu despre ce poti sa faci filmuletul:
-daca stii sa dansezi poti face un film dansand cu prietena ta;
-daca stii gimnastica poti sa faci niste scheme (ex sfoara, spagatul, etc.);
-niste farse;
-putina magie daca te pricepi;
-nu mai am idei...

Sper ca ti-am fost de folos!

Funda? te rog!

6 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

O parodie(mondenii, in puii mei, etc)
Karaoke
Dans
Magie, Trucuri, etc
Pa, pa

| Mihaela a răspuns:

Http://mariuka-d.blogspot.com/
Poate te ajuta blogul meu!:) Succes!

| mmary a răspuns:

Faceti un filmulet despre prietenia voastra. un cantec cu mesaj... poze cu voi, ganduri scrise pe langa poze...si cateva efecte speciale va iesi mai mult decat superb:X

| Bastet a răspuns:

Pai filmati-va la colindat...sau facand farse sau investigand fenomene paranormalesmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsau facand un sondaj pe strada, sau filmati-va reactionand la clipuri de pe youtube, sau facand experimente cu coca-cola(gasiti mituri pe net).

| florin97 a răspuns:

Ce ai in vedere prin ``nu aveti idei?``nu stiti cum sa faceti sau nu stiti tema?
1. daca nu stiti tema va dau eu una:cei mai buni prieteni
2. daca nu stii programa :te sfatui sa folosesti muvee reveal

| aura16 a răspuns:

Poteti face un film despre o zi obisnuita din viata voastra.cu activitati interesante pe care le facetzi...sau va puteti sa va aratati garderobele voastre sau animalul vostru de companie...si multe alte chestii!winking