| Yoyo4ever a întrebat:

Hey! M-am gandit cu prietena mea cea mai buna sa facem un movie-party.Are cineva niste idei de filme bune?

Răspuns Câştigător
| silviu_4058 a răspuns:

As zice sa puneti un film horror ca sa fie genul ala de atmosfera ( lumina stinsa, mancand floricele si deodata tipati la o faza mai infricosatoate ) as recomanda filmul "Camera 1408" plus ca este si emotionant ceea ce-ar impresiona fetele big grin

3 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Da.

One missed call

E super tare:X

| TheMaze a răspuns:

Cel mai bine baga un film horror iti dau eu idei de filme Im am Omega; Im am Legend; Alien vs Predators 1 si 2; Soseaua Spiritelor; House of Bones; The Reef; Activitate paranormala 2; Devil’s Playground; The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning; Resident Evil:AfterLife; Paranormal Activity; Stiu ce-ai facut asta-vara; Vasul Fantoma asta e mistoo; Skeleton Crew daca te uiti la asta nul uiti nici pana mori; Messengers 2: The Scarecrow; Camera 1408 am vazut ca deja ti-a fost recomandat; Anaconda 2 – Goana dupa Orhideea Blestemata; House of 1000 Corpses; Feast 3: The Happy Finish (2009); Friday the 13th – Vineri 13 asta e preferatul meu; Dimineata mortii; Land of the Dead sunt mai multe la care m-am uitat dar atat mi-am adus aminte sper sa-ti fie de folos

Răspuns utilizator avertizat