| FlorinaRuby a întrebat:

Hei TPUhappy o sa ma duc o saptamana la tara cu o prietena, ne-am gandit sa facem drumetii, poze, sa calarimbatting eyelashes Ce mai putem face? Cele mai bune idei FUNDA, restul vot :*

3 răspunsuri:
| biancaanamariat a răspuns:

Sa improvizati un cort,sa depanati amintiri la un foc de tabara, puteti sa faceti concursuri, puteti sa va duceti la un rau din apropiere, sa va plimbati cu cainii,

| Balmung a răspuns:

1.Jocuri amuzante
2.Foc de tabara
3. Film cu popcorn, suc si inghtata
4. Sa va faceti unghiile impreuna si sa barfiti despre baieti
5. Sa innotati
6. Sa faceti Karaoke
7. Sa mergeti la agatat
8. Sa dormiti sub cerul liber

| Măduleţu a răspuns:

1. Tabără
2. Petreceri
3. Distracţie multă
4. etc, găsiţi voi idei pe moment (fundă? )