| DianaDianaDia a întrebat:

Am 17 ani jumate si sunt foarte slaba. Mananc foarte mult, bag in mine ca o sparta laughing si nu se pune nimic sad m-am saturat sa fiu slabaa. vreau sa ma ingras, nu mai rezist sad Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Ce fain.
Totusi ca sa-ti raspund, apuca-te de sport. Alearga, sari coarda sau mergi la sala. O sa pui masa musculara si n-o sa mai pari asa slaba.

| UffleUFK a răspuns:

Diana, si eu sunt in aceeasi situatie.
Mananc, bag in mine ca o sparta, fast-food, pizza, shaorma, am incercat si cu fructe ( am crezut ca sunt pe invers rolling on the floor ) si nu pot sa ma ingras DELOC!
Ideea este ca, multe ar vrea sa fie ca tine! Multe incearca sa se infometeze si sa mearga la sala pentru a ajunge ca tine. Gandeste-te, cat de norocoasa esti. Toata lumea iti spune ca esti ca un bat, insa daca ai stii cat de bine imi prinde mie mai ales ca fac Balet.
Toate sunt invidioase pe faptul ca sunt atat de slaba. Bucura-te si tu, ce ai de pierdut? :3

| Antonioooo a răspuns:

La fel si eu slab si mananc de toate dar nu ma ingras tongue