| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!
Am auzit ca pietrele pretioase si semipretioase sunt bune la diferite lucruri cum ar fi probleme de sanatate, emotionale, alunga spiritele rele etc. si asta dupa ce le purifici.
Voi folositi vreo piatra sau un cristal? Merge?

4 răspunsuri:
| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Sincer, nu cred că o piatră poate alunga spiritele rele, nimic măcar nu există spirite rele...
Eu asta cred... Nu pot să garantez că am dreptate tongue
Bye!

Răspuns utilizator avertizat
| mystery1girls a răspuns:

La mine funcționează. Cred că mă ajută mult. Multe din pietre le-am comandat de la ei https://thephilosopherstonehandmade.wordpress.com
și a fost ok. Eu le folosesc și acum și sunt mulțumită pe deplin.

| niros777 a răspuns:

Prostii inventate peste noapte ca sa le cumpere omul. [1] problemele de sanatate ti-le trateaza medicul si cu D-zeu.
[2] emotiile trebuie stapanite de tine nu te pietre. [3] si ale cu spiritele prea mult sf.sa traiti bine