| dirtydiana51 a întrebat:

Am auzit zvonuri cum ca Joe Jonas ar avea o noua iubita, dar nu am reusit sa aflu cine este, daca stie cineva, poate sa-mi raspunda si mie? Imi pare tare rau ca s-a despartit de Demi Lovato, erau cuplul perfect! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristina9716 a răspuns:

Întadevăr s-a despăţit de Demi şi mie mi-a părut mega-rău. sad Am auzit ca este cu o anume domnisoară cu numele de familie Greene. Prenumele nu mi-l amintesc dar incearcă pe acolo la google că-ţi dă el sugestiile. Fundă?

Baftă.

15 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Ashley Greene este noua lui iubita. Ea joaca rolul surorii lui Edward in Twilight.
Ai aici niste poze cu Ashley si Joe :
http://www.blogvedete.com/......nt-page-1/

Succes!

P. S. Cred ca Joe isi bate joc de Demi. Adica a fost cu ea si dupa 2 saptamani merge la alta.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Acum, Joe este momentan singur. dar inca se mai intalneste cu Demi. dar doar ca prieteni happy

| AlinaOneDirection a răspuns:

Joe Jonas si Ashley Green...

Fratele mijlociu Jonas si interpreta lui Alice Cullen din "Saga Amurg" s-au cunoscut in iulie, la premiera din Londra a filmului "Eclipsa", si de atunci au fost vazuti de mai multe ori impreuna.
Joe Jonas, care s-a despartit in luna mai de Demi Lovato, si Ashley Green s-ar parea ca sunt la inceputul unei relatii de iubire.

Perechea a fost vazuta luni, 9 august, plimbandu-se prin Los Angele. S-ar parea ca Jonas isi petrecuse noaptea in casa lui Ashley, iar dimineata si-au baut cafeaua la Studio City.

Interpreta faimoasei Alice Cullen din Saga cu vampiri, Ashley Green (23 ani) si Joe Jonas (20 ani), cantaret si actor, nu au confirmat ca au o relatie si de aceea pastreaza distanta intre ei cand ies pe strada, insa este evident pentru toata lumea ca se simt bine impreuna, sunt relaxati si bine dispusi.

| scumpik a răspuns:

Da faceau un cuplu minunat :X:X dar ce sa faci nu putem noi sa luam decizia in locul lor sad

| chucky_8545 a răspuns:

Ashley Greene

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Pai iubitica lui e Ahley Green, aia din Twlight, sora lu' nea' edward.
Exsista zvonuri cum ca Joe ar fi renuntat la inelul de castitate pentru tanti Ashley.Deci asta inseamna ca a incalcat ''jurmantul de castitate''...Numa' de Nick mai tine sa duca faza cu juramantu' la capat... Mie una chiar imi pare rau ca a facut asta chair pentru Ahley! Demi imi convenea mai multsad.

| ionela1560 a răspuns:

Nu mai inteleg nimic ori s-a despartit de ea ori este cu ea eu sper ca nubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur dar sunt de acord cu tine ca era un cuplu perfect mai caut cornel.storm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu e ashely greene are 23 de ani blonda 1, 65 draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joe jonas este acum cu Ashley Greene

| StefanJobs a răspuns:

E tanti Maricica de la 3

| AshliyEliza96 a răspuns:

Da asa e, erau cuplul perfect. dar daca nu au vrut sa fie impreuna, noi nu-i putem obliga. acum e cu Ashley Greene.

| ddlovatojbfan a răspuns:

Cum au spus si celelalte, Ashley Greene. Se potrivea foarte bine cu Demi Lovato, dar e viata lui

| rebeccar63 a răspuns:

Buna. Din revista Bravo am aflat ca noua iubita a lui Joe Jonas este Ashley Grenne,, Alice,, din seria Twilight-Saga.Numai binewave

| ana876 a răspuns:

Cine n-ar vrea sa fie cu el