| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat peste tot pe internet,dar nu am reusit sa gasesc.E o reclama la televizor,credeam ca la Finetti,dar nu e:ceva cu "e o zi minunata" etc,chestii foarte pozitive,motivationale. Poate stiti voi la ce era reclama, merci de ajutor.

4 răspunsuri:
| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Dar cam despre cei este reclama?

| fdhgcvnb a răspuns (pentru Pufuleatzaxxx):

Stiu ca era despre ceva de mancat...nu imi aduc aminte ce.Credeam ca era Finetti, dar nu.Sa fie ceva care se mananca dimineata, ceva cu care iti incepi dimineata.

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Da stiu.Mi-am adus aminte...dar am uitta cum se numeste!

| fdhgcvnb a răspuns (pentru Pufuleatzaxxx):

Poate daca o revezi la televizor si tii minte despre ce era, ma anunti si pe mine! Merci!