| Dnnx a întrebat:

Buna am de facut o compunere cu titlul asta: "indemn catre cititor" si nu stiu ce sa scriu help

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. ce zici de faptul c ain compune nu-ti placea sa citesti(sau daca iti place. pune o prietena imaginara in centrul compunerii. si spune despre ea. ca o indemni sa citeasca ) si apoi ca te-ai trezit intr-un castel facut din carti.si eu stiu.sg sansa sa iesi era sa citesti niste carti; si apoi te-ai indragostit de citit laughing.
Sau. descrie o biblioteca in padure, veverite cititnd etc.Asta cu padurea am mai spus-o unei prietene si a luat 10 laughing

Întrebări recente