| teoodora02 a întrebat:

.Am in frigider niste branza topita si niste muschi.Ce sendwichuri as putea sa fac adica..inafara sa mi le fac la sandwich maker.

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Taie muschii cubulete mici pui branza topita pe paine si presari muschiul bagi la microunde 30 de sec. si apoi mai adaugi in sandvis maioneza, ketchup si mustar si mai presari peste un castravete murat tot asa cubulete mici. Se mananca direct in farfurie ca nu il poti tine in mana. Pofta buna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fierbi muschi, faci 2 sau mai multe feli de paine unse cu margarina.Tai muschi feli subitiri si i pui pe o feli de paine unsa cu margarina, deasupra pui alta felie de paine unsa cu margarina.Imi dai funda?

| strengaritzza a răspuns:

Doua feli de paine toast le ungi cu unt, pui sunca si branzica si gata. S-au iti mai dau o idee. Pune sandwishul la cuptorul cu microunde 2-3 min. O sa se topeasca branza si o sa fie foarte bun.