| DinaraStakhovska a întrebat:

Am incercat sa downloadez SopCastul insa dupa ce il instalez imi apare sa ma loghez peSopCast iar instalarea nu se finalizeaza. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa te inregistrezi si nici sa te loghezi. Dupa ce se deschide bifezi Login as Anonymous si Autologin on this Computer si nu o sa mai ai probleme, de fiecare data cand o sa intri o sa se deschida singur. Numai bine!

| AndrewBa a răspuns:

Păi ai încercat să te înregistrezi?

| DinaraStakhovska explică (pentru AndrewBa):

Si daca ma inregistrez e gratis sau trebuie sa platesc?

| AndrewBa a răspuns (pentru DinaraStakhovska):

Gratis.

| John90 a răspuns:

Sopcast nu necesita sa te inregistrezi mi l-am bagat si eu acum 2 zile dupa ce l-ai downloadat inchideti mozila sau internet explorer si dai doar next next