| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a întrebat:

Heii buna TPU.:* am o intrebare happy
Nu merge sa ma loghez pe Facebook! scriu emailul si parola si imi apare iarasi si iarasi si iarasi sa le scriu.
cand am aprins Pc-ul mi-a aparut sa setez data si ora [ eu nu le aveam setate corect deoarece nu se salvau happy ] si am scris data si ora [ acum s-au salvat ] si nu merge sa ma loghez. trebuie sa imi instalez windows-ul? am incercat sa instalez alt browser, dar degeaba sad
Please sad Fundita si vot.:*

1 răspuns:
| LarisaDragomir a răspuns:

In ceea ce priveste windows-ul.In ceea ce priveste ora nu are nici o legatura, are o chichita pe care trebuie sa o gasesti.Cu facebookul trebuie sa dai schimbare parola, apoi o sa iti gasesti contul, introduci o parola potrivita si gata.