| xXTh3Vip3rXx a întrebat:

BUNA. am la Metin2 un cont de lv 42 razboinic corp auraM1 si varteju 18 puncte restul 1 punct ii bine?

4 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Asculta cum trebuie sa le cresti: 1 Aura Sabiei 2 Iures 3 Incizie tripla 4 Vartejul sabiei 5 Izbitura

| xXBernaXx a răspuns:

Nu preabig grin

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Pai trebuie sa le cresti pe toate nu numai vartejul! E bine daca ai vartejul 18 dar daca celelalte magii 1 nu! Bafta!

| bulgaru_4149 a răspuns:

Eu as sugera M la aura dupa sa pui pe lures/vartej dupa incizie si iztitura... motiv? in modul acesta e dmg excelent love struck. Fundita plizzzbatting eyelashes

Întrebări recente