| Ana1911 a întrebat:

Am luat astazi un virus pe facebook si nu imi mai pot folosi contul.Cum trebuie sa procedez ca sa imi pot folosi din nou contul? Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| petrica1111 a răspuns:

Cum adica nu il mai poti folosi? Nu mai functioneaza parola? Daca asta e, atunci trebuie sa dai la "am uitat parola" si acolo ti se va trimite un linkl de resetare prin facebook. sper ca te-am ajutat. daca nu, astept raspuns big grin fundabatting eyelashes