| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o problema.Eu mi-am luat gta 5 cu cd-uri acum 4 ani cred.Si mi-am facut cont dar nu mergea jocul.Nu stiam ce sa fac si l-am dezinstalat.Si acum, recent am vrut sa il instalez din nou.Problema este ca nu mai stiu contul.Cum as putea sa ma joc daca nu mai stiu contul? Daca fac altul imi cere cod si eu am cod doar de la primul cont pe care nu il mai stiu.Ce sa fac? Ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai mail-u pe care ai facut contul il poti recupera de pe platforma unde a fost activat (rockstar games sau steam).

| Alverto a răspuns:

Fă alt cont

| Ionut659 a răspuns:

Păi ia-ti gta 5 online (nu pe cd căci va avea probleme mereu)