| gruia a întrebat:

am nevoie de ajutor cu sonorul de la calculator, am instalat un nou video card gtx 520 dupa care nu mai imi merge sonorul, imi arat ca merge dar nu apare nici un dispozitiv de sonor. ajutor...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Krisha a răspuns:

Incearca sa instalezi realteck sound driver poate apoi merge.

| gruia explică:

Krisha,am facut treaba cu instalatul driverului nu merge
troscbambum, iconul nu mil arata si in device manager imi spune ca sonorul e instalat corect si functioneaza. instalez si realtek audio si nu imi apare cum ca il am instalat ca sa il pot actiona.