| GabiGustheru2 a întrebat:

Am instalat pe calculator Windows 7 dar nu are sonor tot timpul imi apare eroarea asta"the speaker headset or headphone is unplugged".Ce as putea sa fac ca sonorul sa mearga?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai problema la difuzoare(boxe). Vezi daca sunt corect bagate in mufa, verifica-le si la alt pc. Descarca programul slimdriver si downloadeaza de acolo toate driverele lipsa. Posibil sa nu ai driverul de sunet dar stiu ca win 7 isi gaseste automat drivere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga difuzoarele in mufa verde din spatele sau fata pc-ului.