| MyLifeIsAmazing a întrebat:

Auzi-ti eu am Power Point 2007 si nu stiu cum sa fac sa bag muzica sa mearga pe tot parcursul pozelor si cum sa le fac sa porneasca automat adica una dupa alta doar sa dau click si gata muzica si filmul...Help - me!

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dai la animation... apoi custom animation. O să'ţi apară în dreapta o căsuţă. Dai sus la insert, sound si pui piesa care o doreşti.Aceasta va apărea în căsuţa din dreapta. Dai click dreapta pe ea şi Timing.Acolo reglezi optiunile cum vrei. Poţi să'i spui de la ce slide să înceapa şi la care să se termine, poti să o faci să se repete. etc