| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, as vrea un nume de facebook pentru o prietena o cheama Silvia Ioana. Un nume alintatura a numelui asta. Sper ca intelegeti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Cel mai bine pune-ti numele tau, nu inteleg de ce sa va puneti porecle, alte nume, etc mai bine pune-ti numele tau, sau vrei sa fi si tu "cul" ca restul, daca cineva face ceva trebuie si restul, da inteleg problema.Succes!

| Cenusareasa09 a răspuns (pentru daassh):

Stiu, ai dreptate, si eu cred la fel, dar cineva mi.a cerut autorul si nu avem nici o idee, de aceea am pus intrebare aici.

| daassh a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Da,am inteles.

6 răspunsuri:
| Hyora a răspuns:

Silvika Onutza big grin

| AntiNoobs a răspuns:

Silvy Yonica

| CataGen a răspuns:

Silvana.

| HenriCoandaTimisoara a răspuns:

Silvi_na