| ArtisticWorld a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele la facebook. Am apelat la voi. Ma cheama Ioana.

Răspuns Câştigător
| Luiza_4982 a răspuns:

Dai la "Contul meu"," Setarile contului" si dai la "Nume utilizator" si scrii numele pe care il vrei apoi apesi "Salveaza modificarile". Vezi ca nu poti sa-ti schimbi numele de prea multe ori. sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Te duci la Contul meu --> Setari de confidentialitate --> Nume si acolo schimbi Prenumele si Numele de familie. O sa trebuiasca sa astepti un timp pana ti-l schimba. Asa am patit si eu.

| Adryan657 a răspuns:

Nu o sa mearga numele schimbat in totalitate
daca u vrei sa'l schimbi in ceva d genu' "pausik draguta scumpa" e clar
in schimb o sa mearga schimbat doar prenumele ca si eu am facut la felbig grintongue