| Nighty95 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru fete...
mi-am facut o prietena, si intr-o luna se apropie Craciunul... Cam ce cadou i-as putea face unei fete de clasa a 6 a?
Rog seriozitate... Daca nu vreti sa dati un raspuns normal sa va abtineti.

Răspuns Câştigător
| AlinaTha112 a răspuns:

Cu un animalut de plus o sa o impresionezi happy si nu e nici foarte costisitor + de asta il va avea mult timp ca si amintire happy (fundita?)

6 răspunsuri:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Pai nu stiu ce cadou ai putea sa ii facithinking Acum depinde de gusturi de exemplu eu am primit de la iubitul meu (am 15 ani) cand aveam 13 ani un trandafir rosu si o inimoa in care scria te iubesc Bebbe. Acum depinde si de gusturi ca ai putea sa ii face cadou si o perche de cercei, un parfum...

| neutrino a răspuns:

Poti cumpara linistit un platou de prajituri, bomboane, covrigi si o papusa.

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu sunt in clasa a6-a si mie imi plac chestiile astea gen. parfumuri, bijuterii, jucarii de plus, lantisoare... si vezi ce gen de fata e. daca e mai suparacioasa si rade mult iai ce am scris eu acolo mai sus big grin

| nesatori a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un mic ursulet de plus pe care sa scrie Te iubesc! sau ceva de genu, o bijuterie ceva...Gestul conteaza cel mai mult! Sper sa ii placa ce i-ai luat big grin

| Karmin98 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine, un ursulet de plus, sau un parfum, bijuterie...ba chiar un trandafir cu o cutie de ciocolata...in forma de inima

| anamaria751 a răspuns:

Pentru o fata de clasa a 6 ii poti lua un parfum sau o crema sau o bijuterie ceva ce ie ii place