| victoriacaraus2005 a întrebat:

Am o întrebare cam ciudată şi,... sună cam aşa:
Eu cu surioara mea obişnuim să ne prefacem că suntem la şcoală, iar pentru asta avem nevoie de un catalog. Aici am o lecție în care facem mai multe. De exemplu: magie, scriere, dans, ştiințe şi aşa mai departe. Însă nu ştiu ce denumire să-i dau. Aveți voi vreo idee?
Asta a fost tot. Mă aştept la un răspuns concret. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Cartea magica care cuprinde toapte tipurile de... si puneti ce vreti voi dans magie scriere etc, pentru varsta voastra este frums ..cartea magica

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Scoala magica Hogwarts! O calatorie spre o lume fantastica ale magiei si a povestilor!

| PanaitAnaSofia a răspuns:

Un nume simplutonguelăcere