| Panhead a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook. Tocmai mi-am facut si eu o pagina si vreau sa stiu cum pot sa fac si eu 'Welcome' sau 'Bun Venit'. stiti cum e atunci cand intrii pe o pagina si iti apare 'Bun Venit pe pagina noastra' si pune cateva cuvinte. fie cu o imagine si cu un fundal misto. Cred ca ati inteles ce vreau sa zic. Si vreau sa ma ajutati sa-mi pun si eu asa.
Multumesc anticipat! :X happy

3 răspunsuri:
| LitaKamelya a răspuns:

E un gen de pagina pe Facebook care se numeste WB (ceva de genu ) si trebuie sa ii dai like iar dupa mi se pare ca poti face,, afisul '' cu Welcome

| feellikeido a răspuns:

S-ar putea doar daca ti-ai adauga o cronologie...in final e FB nu Hi5big grin

| ღdeutzaღ a răspuns:

Iti recomand sa folosesti aceasta aplicatie http://apps.facebook.com/static_html_plus/?ref=ts.